Dla niepełnosprawnych - przejdź do treści strony

Nauczyciele

  • Łukasz Bania – WF
  • Magdalena Bania – język angielski
  • Małgorzata Bogucka-Pabian – pedagog szkolny, WDŻR
  • Iwona Bukowska – biologia
  • Zbigniew Buliński – fizyka, przyroda
  • ks. Dominik Domin – religia
  • Marzanna Drężek – język polski
  • Zofia Erdman-Zielińska – język polski
  • Hanna Fajak – język angielski
  • Katarzyna Fiałkowska – język polski, etyka
  • Marta Glubiak – historia, historia i społeczeństwo
  • Elżbieta Glura – matematyka
  • Kamila Grobelna – język angielski
  • ks. Andrzej Jankowski – religia
  • Paweł Jaroniec – historia, historia i społeczeństwo
  • Rafał Jastak – język polski
  • Agnieszka Jędrzejewicz – matematyka
  • Anna Jurkiewicz – chemia, przyroda
  • Agata Jurkowska – fizyka i astronomia, fizyka w medycynie
  • Robert Kamiński – WF
  • Urszula Kasjan – matematyka
  • Arkadiusz Kierys – historia, historia i społeczeństwo
  • Monika Klimek – geografia, PP
  • Dorota Kosicka – język niemiecki
  • Agnieszka Leśna – historia, wiedza i społeczeństwo
  • Dorota Masłowska – matematyka
  • Katarzyna Mrozowska-Linda – język angielski
  • Arkadiusz Neckowicz – edukacja prawna
  • Bożena Neunert – WF
  • Artur Nowak – język polski, elementy kultury współczesnej (urlop)
  • Katarzyna Nowakowska-Zgolińska – historia, historia i społeczeństwo (urlop)
  • Piotr Olecki – język niemiecki
  • Dorota Przybylak – geografia, ekonomia w praktyce, przyroda
  • Justyna Rebelka-Czapiewska – wiedza o kulturze, plastyka, historia sztuki
  • Katarzyna Rudzińska – WF
  • Agnieszka Saramowicz-Garstecka – język angielski
  • Łukasz Sawicki – język angielski (urlop)
  • Arkadiusz Skibiński – informatyka
  • Elżbieta Słomińska – matematyka
  • Grażyna Spenner – język niemiecki
  • Anna Stetkiewicz – bibliotekarz
  • Daniel Szczygieł – język angielski
  • Małgorzata Szewczykiewicz – język francuski
  • Ilona Sziling – język angielski
  • Sławomir Sziling – język angielski
  • Agnieszka Talar – WF
  • Lidia Tesznar – biologia, przyroda
  • Anna Tomasik – religia
  • Ryszard Wandzel – edukacja dla bezpieczeństwa
  • Aleksandra Winiarska – język niemiecki
  • Teresa Wojtanowska – język francuski
  • Emilia Wróblewska – chemia
  • Hanna Wrycza-Wilińska – etyka, język polski