Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że dzisiejszej nocy odeszła nasza Koleżanka, Wychowawczyni i Nauczycielka, Pani Emilii Sobiecka.
Rodzinie Zmarłej składamy najgłębsze wyrazy współczucia.
Ostatnie pożegnanie odbędzie się w najbliższą środę – 29.04.2026r. o godz. 14:00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Osieku nad Wisłą przy ul. Toruńskiej 38. Ceremonia pogrzebowa będzie miała miejsce na miejscowym Cmentarzu Parafialnym.






